global dignity on twitter global dignity on facebook global dignity on youtube global dignity on flikr

Zarząd

Założyciele:

Dyrektor Generalny:

Założyciele:

Organizacja Global Dignity powstała z inicjatywy JKW Księcia Haakona (Norwegia), Profesora Pekka Himanena (Finlandia) oraz Johna Hope Bryanta (USA).

18755_33_mejpg

JKW Książę Haakon Magnus Glücksburg

JKW Książę Haakon jest następcą tronu Norwegii. Pełni wiele funkcji publicznych w kraju i rozciąga patronat nad licznymi stowarzyszeniami. Jest również Ambasadorem Dobrej Woli przy Programie Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju.
 
13541_34_mejpg

Pekka Himanen

Filozof i profesor w Helsińskim Instytucie Technologicznym. Był dyrektorem w Berkley Center for Information Society. Ostatnio pełnił funkcję doradcy prezydenta i parlamentu Finlandii.

 
10376_35jpg

John Hope Bryant

Założyciel, właściciel i prezes zarządu organizacji non-profit Operation HOPE, która walczy z analfabetyzmem. John Hope Bryant uchodzi za jednego z wiodących autorytetów w walce z biedą na świecie.
 
 

Dyrektor generalny:

Christina Alfonso, dyrektor generalny, urzęduje w siedzibie Global Dignity w Nowym Jorku.  Można skontaktować się z nią pod adresem: Christina.Alfonso[at]globaldignity.org.

11119_36_mejpg

Christina M. Alfonso

Christina Alfonso pełni funkcję dyrektora generalnego Global Dignity i jest odpowiedzialna za kierownictwo organizacji. Alfonso jest zaangażowana w innowacyjne projekty związane ze społecznymi inwestycjami biznesowymi na rynkach rozwijających się – jest założycielką i prezesem zarządu Madeira Global.

Zostaw komentarz